ЕКСПОЦЕНТР: стартовий майданчик вашого бізнесу

 

Виставка - це місце зустрічі колег і однодумців, постачальників і замовників, партнерів і конкурентів. Будучи центром ділової активності, виставка за будь-яких умовах дозволяє налагоджувати співпрацю, укладати вигідні угоди. Участь фірми у виставці - це прекрасний шанс і один з найефективніших способів просування продуктів, послуг і технологій.

 

 

 

 

Вінницька торгово-промислова палата займається виставковою діяльністю з 1995 року. За цей час було проведено понад 650 виставок і ярмарків, в яких взяли участь близько 38 000 вітчизняних підприємств. Вигідне розташування Експоцентру в центрі ділової частини Вінниці дозволяє збирати велику кількість відвідувачів: в середньому кожну виставку відвідують від 2000 до 7000 жителів і гостей міста.

 

 

 

 

Маючи репутацію грамотного і надійного партнера, Вінницька торгово-промислова палата допомагає багатьом фірмам з інших міст виходити на місцевий ринок, а вінницьким підприємцям - працювати і розвиватися, враховуючи тенденції ринку.

У середньому за рік в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати проводиться понад 30 заходів, серед яких не тільки заплановані виставки, а й різноманітні презентації фірм, демонстрації моделей, обласні професійні конкурси, персональні і тематичні виставки художників тощо.