Новини

 

З 6 по 9 квітня "МОДА. СТИЛЬ. весна" - універсальна виставка-ярмарок запрошує відвідувачів оновити свій гардероб до весняного сезону.

 

"КВІТУЧИЙ САД" в експоцентрі Вінницької ТПП (вул.Соборна, 68) з 30 березня по 2 квітня 2021 року. На виставці-ярмарку представлено саджанці, насіння, декоративні рослини, засоби захисту рослин та добрива, садово-городній інвентарТа багато іншого

 

У зв'язку з посиленням карантиних обмежень повідомляємо про тимчасове припинення роботи експоцентру та скасування найближчих виставкових заходів.

 

Найякісніші продукти харчування від виробника, товари легкої промисловості, насіння та саджанці представлені на виставці "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЯРМАРОК" з 10 по 12 березня 2021 року в експоцентрі Вінницької ТПП (вул. Соборна, 68).

 

Вишукані прикраси, подарунки, косметика та парфуми, різноманітний одяг та багато інших товарів на найвибагливіші смаки представлені на передсвятковій виставці-ярмарку “ДЛЯ ЖІНОК-ВСЕ!” з 2 по 5 березня в Експоцентрі Вінницької ТПП.

 

Виставка "СТИЛЬ. ВЕСНА" (23 - 26 лютого 2021 року) відкриває весняний сезон моди в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.

 

Виставка "ПРИСАДИБНЕ ГОСПОДАРСТВО" дарує вінничанам та гостям міста в морзні дні часточку весни з 16 по 19 лютого 2021 лютого. Завітайте за якісним посадковим матеріалом та гарними обновками в Експоцентр Вінницької ТПП з 10.00 до 18.00.

 

З 9 по 12 лютого в Експоцентрі Вінницької ТПП (вул. Соборна, 68) - найсвіжіщі якісні продукти харчування від безпосередньо виробника на продуктовій виставці "ПРОДІНДУСТРІЯ" та ярмарку "Купуй вінницьке!". Також представлена окрема експо

 

З 2 по 5 лютого міжрегіональна універсальна виставка-ярмарок "МОДНИЙ САЛОН. зима-весна" запрошує вінничан та гостей міста в Експоцентр Вінницької торгово-промислової палати (вул. Соборна, 68) за обновками для гардеробу та чудоим настроєм!

 

"ЗИМОВИЙ РОЗПРОДАЖ" з 26 по 29 січня відкрив виставковий сезон 2021 року в Експоцентрі Вінницької ТПП. Товари від виробників та їх представників зі всієї України за помірими цінами чекають на нових власників у виставкових залах

 

Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »