Відвідайте спеціалізовані виставки “СУЧАСНИЙ ДІМ” та "МЕБЛІ. ІНТЕР'ЄР. ДЕРЕВООБРОБКА" з 21 по 24 вересня 2021 року в Експоцентрі Вінницької ТПП

Міжрегіональні спеціалізовані виставки "СУЧАСНИЙ ДІМ" та "ІНТЕР'ЄР. МЕБЛІ" відкрились в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.

Виставки проходять з 21 по 24 вересня 2021 року з дотриманням усіх необхідних правил, відповідно рекомендацій МОЗ, проведення виставкових заходів під час карантину.

У виставках приймають участь понад 50 компаній з декількох областей України. Тут можно ознайомитись з широким спектром сучасних будівельних технологій, товарів та послуг, починаючи від проектних робіт і закінчуючи облаштуванням житла та благоустроєм території.

Серед експонентів присутні як відомі компанії з багаторічною історією, такі як ПРАТ “Вінницький завод “Маяк”, “Барський машинобудівний завод”, так і фірми, що тільки починають виходити на український ринок та динамічно розвиваються.

Серед  представлених фірм особливе місце займає група компаній “Інтекс” з Кам'янця Подільського, на стенді якої буде експонуватись широка гамма деревообробного інструменту.
Вражають дизайнерською думкою та красою меблів і виробів із дерева та заліза стенди компаній “Mebli Ro Max”, “PORTEDELLA”, “Berdysh Metall ART” та інших.
Під час виставок відбудуться різноманітні презентації, майстер-класи тощо.
23 вересня о 13.00 в конференц-залі Експоцентру відбудеться презентація інноваційних продуктів – рекуператорів тепла компанії “PRANA PLATINUM”.

 ЧАС РОБОТИ ВИСТАВКИ:
21 вересня 11.00-18.00
22-23 вересня 10.00-18.00
24 вересня 10.00-16.00