Відкрилась виставка «Енергозбереження. Енергоспоживання» в Експоцентрі Вінницької ТПП (13-15 березня 2019 року)

Відкрилась XII міжрегіональна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ.ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ» (13-15 березня 2019 року) в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.

Виробники та постачальники презентують новинки, за допомогою яких можна заощадити на електроенергії, газу або відмовитися від них взагалі. Фахівці розкажуть, скільки коштуватиме обладнати будинок сонячними панелями, якими матеріалами краще утеплити будівлю, у чому різниця між котлами на різних видах альтернативного палива та про екологічні будівельні матеріали.

На виставці буде представлено твердопаливні котли та інші сучасні системи опалення й освітлення, вікна з ПВХ, дерева та алюмінієвого профілю, сучасні теплоізоляційні матеріали, енергоефективні та ресурсозберігаючі технології та обладнання, автономні та альтернативні джерела теплової і електричної енергії, прилади і системи обліку тепла, теплової та електричної енергії, води та багато іншого. Тобто все сучасне, що є на ринку України, буде представлено для вінницького споживача

Відвідувач презентації зможе дізнатися про енергоощадні новинки, які актуальні на ринку, а також — про розробки, над якими працюють українські підприємства. Вхід на виставку вільний. Детальніше про подію можна дізнатися на її сторінці у «Фейсбуці»

Завітайте на виставку за адресою: м. Вінниця вул. Соборна,68.

ЧАС РОБОТИ ВИСТАВКИ:
13 березня11.00-18.00
14 березня 10.00-18.00
15 березня 10.00-16.00